| Ligyaa a întrebat:

Ce credeti ca o sa se intample in 2013 sfarsitul lumii

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai Dumnezeu știe ce va mai fi!
Pa, pa.

| StreetDancer a răspuns:

Nu, nu cred ca va fi sfarsitul lumii. Cred ca singura persoana care stie este Dumnezeu, nu oamenii care citesc in stele.

In 2013 vor urca preturile, niste scandal in tara ca de obicei pe motivul ca a fost gasita Elodia.

booooring happy

| JaJe a răspuns:

1. 2012 ai vrut sa zici nu 2013
2. Nu va fi nici un sfarsitul lumii
3. Biblia spunea ceva de genul "vor cadea foc de pe cer" atunea va fi sfarsitul lumii, s-a referit la soare, atunci cand peste 4 miliarde de ani soarele moare, acesta se va extinde inghitind pamantul, lasand in urma acestea o pitica alba, mai uitete din cand in cand pe discovery, lasa taraful.

| aly a răspuns:

Eu stiam ca in 2012 va fi sfarsitul lumii

| KyokushinMyLife a răspuns:

rolling on the floor parca sfarsitul era in 2012. dar ma rog
mai trebuia sa fie un sfarsit prin anul. 2000 da. uite cu n.a mai fost :p

In 2013 banuiesc, ca vara vor fi temperaturi de 40+ Grd. C, si iarna d 20+ Grd. C... altceva. sau ERA GLACIARA rolling on the floor
oricum sf stie doar Doamne Doamne...cand va fi
:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragilor ascultatima cu mare atenție: sadam timpul inapoi:
sfarșitul lumii 1998; apoi in 2000 ca trebuia sa fie sfarșitul lumii ca e an rotund
pe urma in 2004 dupa aceea in 2009 acum in 21. 12. 2012
hai ca fim mai serioșii?: au mai spus ca in 4006
cica: vestea rea va fi sfarsitul lumii
vestea buna peste 2000 de ani
vreau sa va spun istoria : un roman a inceput sa nr anii dar agresit cu 4 ani si din acest motiv nu eram in 2000 ci in 2004 si acum de fapt nu suntem in 2011 ci in 20015
in plus nici macar isus nu stie cand e acel sfarsit, doar DUMNEZEU...