| Dizzydizz a întrebat:

Daca tot nu credeti in sfarsitul lumii din 2012, care va fi treaba cu calendarul dupa acest an? Ca cel din 2013 am inteles ca numai exista

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

E cam devreme sa le tipareasca! Abia la sfarsitul anului 2012 vor aparea. Daca te referi la calendarul mayas si sfarsitul lumii, eu cred ca inca n-au descoperit continuarea calendarului cei pe care ii preocupa aceste date.

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Cum adica nu exista calendaru' pe 2013?raised eyebrows Si, apropo, mai nou se zice ca s-ar termina lumea in 4006 (asa a zis Leonardo da Vinci). Ma rog, totul e o abureala. numa' Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii.

| Ea12345 a răspuns:

Nu-ti face griji pentru 2012, noi vom trai ca-n povesti:pana la adanci batraneti!tongue

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Sfarsitul nu-l stie nimeni, stai fara grija. Iar calendarul exista. Acceseaza aici:http://www.notar-ionascu.ro/tools/calendare/2013.htm

| kaTTsu a răspuns:

Simple bazaconii bazate NU pe dovezi ci pe filme si presupuneri in locul tau as trai cu fericire aceste momente fara sa ma gandesc la sfarsit.si stai linistit daca nu li s-a intamplat str-stra-stra-stra bunicilor tai probabilitatea sa ti se intample tie este de 2% si oarecum nesemnificativ

| DannielZMF a răspuns:

Am auzit ca sfarsitul lumii nu mai vine in 2012. cica vine in 4000sh ceva.peste 2000 de aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat, la mine pe calculator merge (merge si 2014, si 2015...).
N-am cautat de cumparat la magazine, insa, dar cand n-oi avea ce face, am sa caut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nici cel din 2012 nu mai exista.