| IancuC99 a întrebat:

Sallut! Am un telefon LG 730 si androidul nu ma mai lasa sa intru in meniul Aplicatii m si imi zice chiar asa : Ne pare rau! Aplicatia Acasa (procesul.com lge.launcher2) s-a oprit in mod neasteptat, Incercati din noi. Si am incercat de 15346 ori... nu stiu ce sa fac. ajutati-ma si pe mine! Raman dator!

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

Incearca sa il inchizi,apoi tine apasate tastele de volum,amandoua, deschide-l, fara sa dai drumul tastelor de volum.Si selecteaza clear user data sau (daca e in romana) stergeti datele utilizatorului, sau ceva de genul.O sa trebuiasca sa il setezi din nou. Dar sa nu uiti sa-ti copii datele din telefon s-ar putea sa se stearga. Funda

| IancuC99 explică (pentru petrica1111):

Lam inchis, am tinut apasat pe tastele de volum, l-am deschis, fara sa dau drumu la taste si imi apare un ecran galbene pe care scrie emergency mode ( modul de urgenta ) ce fac?

4 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Trebuie resoftat

| IancuC99 explică (pentru petrica1111):

Si o sami stearga tot din telefon?

| petrica1111 a răspuns (pentru IancuC99):

Da