| IancuC99 a întrebat:

Sallut! Am un telefon LG 730 si androidul nu ma mai lasa sa intru in meniul Aplicatii m si imi zice chiar asa : Ne pare rau! Aplicatia Acasa (procesul.com lge.launcher2) s-a oprit in mod neasteptat, Incercati din noi. Si am incercat de 15346 ori... nu stiu ce sa fac. ajutati-ma si pe mine!

2 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Lg nu e un brand prea fiabil la telefoane
simplu daca e in garantie mergi la service pentru resoftare
daca nu mergi la un service si cere o resoftare contracost tongue

| IancuC99 explică:

Si ce pot sa fac ca sa nu ajung la service? adica sa il repar singur?