| NirvanaE a întrebat:

1. Vreau sa stiu ce chestii amuzante ati facut in copilarie, sau niste chestii haioase care v-au fost povestite de altcineva, dar reale.
2.Deastea, care se fac prin tabere, farse de tabara, dar ceva mai noi, care sa nu le stie toata lumea, mai vreau.
Merci. aaa FUNDOI

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Cand eram mic am mers in parc, cu piretenii alergam in jurul unei fantani arteziene si am alunecat si am cazut in ea.Pana si din sapca curgae apa cand am iesit de acolo laughing)

| aKylie a răspuns (pentru ZEU93):

LOLLLL ahahha

1 răspuns: