| EuCosti a întrebat:

Am cumparat recent un iPhone 5c ios :9.2,este codat pe
ee uk dar nu gasesc imsi pentru r-sim 10 ce pot face sau daca cineva stie un imsi pentru ee uk.Va Multumesc! Ofer Funda.

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Parerea mea e sa nu folosesti r-sim sau Gevey, deoarece odata cu noile update-uri de soft e foarte probabil sa nu-ti mai mearga r-sim-ul si pana apare unul care sa suporte noul iOS poate dura ceva. Cel mai bine sa-l decodezi pe IMEI si sti o treaba. ca nu mai ai probleme cu el e vreo 400 de lei decoadrea la 5c/5s depinde de reteaua pe care e codat.

| EuCosti explică:

Eu am întrebat de Imsi nu dacă este bine sau nu sa folosesc r-sim