| YoNutzZzEU a întrebat:

Salut am luat recent un Iphone 5c ios 9.2, cel ce la avut il avea decodat cu r-sim este codat pe ee uk si nu stiu imsi pentru Orange Romania,
Si care este diferenta dintre r-sim si gevey
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut, diferenta nu este foarte mare..ambele fac cam acelasi lucru.iar imsi -ul il poti afla in setarile telefonului..lasa-mi o adresa de mail si te ajut eu daca nu reusesti..bafta!

| YoNutzZzEU explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Lasa-mi mesaj cu numarul tau.Chiar am nevoie de ajutor sau explica-mi intr-un mesaj unde gasesc IMSI.
Multumesc frumos!

| YoNutzZzEU explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Sau contacteaza-ma la adresa asta de mail costi.modrea@yahoo.com