| PaulVaRoagaMult a întrebat:

Salut am si eu o problema ce sa fac ca sa adorm? seara dar cu greu adorm spuneti-mi niste idei va roog

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

O baie cu ulei aromatizat, un ceai calmant şi cu puţină muzică de relaxare! Somn uşor!

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Bea o bere, 2, 3, 4, 5, 6 pana adormi...

| davidwarner a răspuns:

Fa ceva obositor ziua, obisnuieste.te sa te culci la aceiasi ora, citeste o carte si nu manca inainte de culcare cu 3-4 ore.

| larisadada19 a răspuns:

Poate te trezesti mult prea tarziu. daca te-ai trezi la 8 ai putea sa dormi. sau sa nu consumi suc (coca cola pepsi), cafea, energizant.