| misticpower a întrebat:

As dori foarte mult sa slabesc la fund si coapse facand aerobic.Credeti c-o sa fac muschi la coapse, adica nu-mi va creste masa musculara si respectiv greutatea?

3 răspunsuri:
| roxyana03 a răspuns:

Ba da. vei slabi, si in acelasi timp iti va creste si masa musculara si vei si slabi, daca vei face execiti... bafta.te pup:*

| Kittynika a răspuns:

Nu iti va creste masa musculara, doar ti se vor mai tonifia muschii si se va duce grasimea.Masa musculara creste atunci cand lucrezi cu greutati. Daca lucrezi doar cu greutatea corpului faci exercitii de gimnasitca pilates tae bo bicicleta etc nu ti se vor ingrosa mai tare picioarele ci doar vor capata o forma foarte frumoasa

| miculu a răspuns:

Ba da cum sa nu? prima data cand slabesi la coapse, salbesti, se duce grasimea si in acelasi timp creste si masa musculara. Sper ca ti-am fost de ajutor.Succes!

Întrebări recente