| RaR a întrebat:

Salut, as vrea sa achizitionez un router wireless dar nu sunt lamurit de cateva chestii.Eu am modem de la RCS-RDS ip dinamic PPPoE. Intrebarea mea este, cum o sa ma conectez pe internet cu acest router? Tot ca inainte(Dau click pe icoana RCS-RDS connect si atat?

3 răspunsuri:
| RaR explică:

Vreau sa-l folosesc pentru a transmite internet pe telefon si in acelasi timp sa am internet si pe PC.

| RaR explică:

Si o sa ma conectez prin Wifi? Eu nu am placa de wireless in PC.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, conexiune va fi facuta din setarile routerului, nu vei mai fi nevoit sa te conectezi de fiecare data cand deschizi calculatorul