| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un router wireless D-Link si am ajuns la pasul de conectare modem-router, am selectat PPPoE pentru ca asa am eu setat, am bagat userul si parola de la internet, si imi spune ca informatiile sunt gresite am selectat pe ip dinamic, am bagat ip ul dar mai sunt casute goale, la ip static sunt foarte multe chestii si nu stiu cu ce sa le completez, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| GAdNuRi a răspuns:

Da'mi add si ti'k fac eu sper ca ai cd-ul la router
wa.ganduri : add

7 răspunsuri:
| BMTHMada a răspuns:

Uite aici un TUTORIAL extraordinar de bun. M-a ajutat foarte mult. Uite aici site-ul.Da mai in jos si vei vedea video-ul

| RB26DETT a răspuns (pentru BMTHMada):

Daca mi-ai pune si site-ul aici mi-ar fi de ajutor

| BMTHMada a răspuns (pentru RB26DETT):

Http://www.videotutorial.ro/? p=6277 scuze :)) din greseala.

| BMTHMada a răspuns (pentru RB26DETT):

Vezi ca trebuie sa copii tot linkul si sa-l pui in bara url.

| RB26DETT a răspuns (pentru BMTHMada):

Dar eu am D-link nu tp-link

| BMTHMada a răspuns (pentru RB26DETT):

Setarile sun foarte asemanatoare cu cele de la D-link. Urmeaza pasii si vei vedea