| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand merg un timp indelungat pe jos, pe picioare si ajung acasa(merg foarte mult pe jos). Cand indoi genunchiul se aude un sunet din-auntru lui(mai ales la cel drept). Oare de ce? Daca nu merg in ziua respectiva nu se aude nimic,numai atunci cand merg pe jos. De ce oare imi "pocneste" genunchiul?, numai dupa ce merg pe jos mult timp.

Răspuns Câştigător
| CosmiinTezeu a răspuns:

Lipsa de calciu. Am avut un coleg in liceu care era la fel ca tine. Consulta un medic sa iti prescrie calciu

| OttoR3V a răspuns (pentru CosmiinTezeu):

Ok, lipsa de caliciu, dar nu pentru ca merg prea mult pe jos?

2 răspunsuri:
| CosmiinTezeu a răspuns:

Nu trebuie sa fie asta o problema. Mersu pe jos e sanatos