| User23434 a întrebat:

Salut, azi am făcut o ieșire prin pădure și am văzut ceva ciudat. Chestia este ca am văzut, un copac jumătate brad, jumătate mesteacăn(baza brad și vârful mesteacăn). Partea ciudata este ca din câte știu, un foios nu se poate altoi cu un rășinos și nu înțeleg cum se poate asa ceva laughing).

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O fi vreo mutatie ceva happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Din câte știu. Când știi ceva, din ce surse știi?
Dacă practica, evenimentele, evidența faptică contrazice ceea ce știi, ce faci? Negi evidența practică, și ți se pare ciudată, sau recunoști că ceea ce știi poate fi eronat și schimbi neștiința ta denumită știință cu noua viziune, sau faci ca cowboyul american care când vede o girafă la grădina zoologică, afirmă ce un asemenea animal nu există, că el concepe numai vaci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia cea mai tare e ca nu ai facut nici o poza laughing
Nu ca te fac mincinos, te cred daca tu zici ca asa era. E un copac, nu se intampla nici un dezastru natural daca minti sau nu.
Dar eu personal, as fi facut si o poza happy Ca pare ceva interesant si sunt convins ca sunt geeks de-astia cu natura cu copaci, carora li s-ar parea interesant, dar nu ar fi trecut pe acolo nici o data, ca sa il vada happy

| User23434 explică (pentru anonim_4396):

Este la mine în zona, fac 15 minute pana la el, dar da, am făcut și poze chiar dacă nu am specificat asta. Numai ca nu știu cum sa fac sa dau un link sau ceva încât sa le puteți vedea dacă vreți. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru User23434):

Pai e simplu.
Intrii pe https://imgur.com/upload si pui poza acolo, si iti da un link, si link pui aici happy

| uanna29 a răspuns:

Natura e plină de surprizelaughing