| anonim_4396 a întrebat:

Salut ce parere aveti despre Nikon d3200, am vazut ca are 24. mpx si vreau sa intreb daca chiar sunt 24 mpx intr-o poza si ce ar trebuie sa aleg: d3200 sau d5100?
+ sa aleg obiectivul 50mm f1.8 G sau 35mm f1.8 G, sau chiar 55-200?
Funda!
si apropo as dori poate un raspuns de la cineva care il detine, cum e aparatul si ce pareri are!

1 răspuns:
| Soldier92 a răspuns:

Alege Nikon D90, le face pe ambele + ca are motor de focalizare icorporat. Deci nu iti mai trebuiesc obiective scumpewinking bafta