| XxAlinxX a întrebat:

Salut, Daca fac un bilet Sa zicem 2 echipe si pun sistem 1/2 Adica trebuie sa piarda 1 echipa? Daca nu pierde am pierdut eu? poate sa imi explice careva cum sta cu sistemul asta exemple la 2 echipe va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pariezi pe sistem 1 din 2 trebuie sa iti iasa cel putin 1 meci din alea 2. Daca iti ies amandoua nu e nicio problema biletul e tot castigator.

| XxAlinxX explică (pentru anonim_4396):

Daca bag sistem 1/1castig si daca pierde echipa si daca castiga? am vazut pe site la casa pariurilor ca se poate pune asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxAlinxX):

Nu. Iti dai seama ca daca mergea asa ceva agentia era la afaliment pana acum. Nu stiu exact cum e la Casa Pariurilor, dar sistem 1/1 e ca si cum ai pune bilet simplu cu un singur meci. Iiti iese meciul ai castigat, nu iti iese ai pierdut.