| Biank_8453 a întrebat:

Dati-mi niste idei cu ce as putea desena pentru niste copilasi de gradinita. Un desen care sa simbolizeze iarna/craciunul. Nu prea stiu sa desenez, nu desenez foarte frumos, dar cat de cat... Un desen simplu, sau veniti cu niste idei mai frumoase. Ce as putea sa fac sa-i bucur pe copilasi?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cigαяєttє a răspuns:

Cred ca ai putea sa desenezi un brad de craciun frumos impodobit si pe langa niste cadouri frumos coloratehappy

| monica22 a răspuns:

Ai putea face un aluat din putina apa, faina si sare ( faina si sarea in aceeasi proportie ) si ii pui pe copilasi sa modeleze aluatul, apoi il dai putin la cuptor, dupa ce s`au copt le dai formele copilasilor sa le coloreze cum vor ei, pot face ornamente sau cadouri pentru parinti...cred ca le-ar place copilasilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un brad de craciun de exemplu.