| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de ceva timp caut si eu numele unui film pe care nu l-am putut viziona in intregime acum cativa ani si mi-a scapat numele.
Din cate imi amintesc este un film italian, actiunea petrecandu-se intr-un orasel din Italia, in timp celiu de-al doilea razboi mondial. In prim plan este un baiat, care alaturi de amicii sai, se indragosteste de noua profesoara de la ei din scoala, spionand-o si oferindu-i cadouri mai... picante.
Tatal il prinde ca are buzunarele rupte si decide sa se duca cu el la dame de companie. Si de aici s-a rupt filmul
sper sa ma puteti ajuta, merci

1 răspuns:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Malena cu Monica Belucci http://www.cinemarx.ro/filme/Malena-Malena-4998.html