| justmemhn a întrebat:

De ceva timp ma chinui sa-mi iau o bicicleta si inca nu am reusit. Imi doresc un mountain bike (MTB) cu suspensie doar pe fata chiar daca nu imi petrec tot timpul cu bicicleta pe trasee forestiere mergand si prin cartier. Vreau ceva rezistent cu piese Shimano sau Sram si bicicleta sa fie o marca de renume (doar din punct de vedere calitativ). Ma uitam pe la first bike, chiar daca nu am vazut nimic incantator decat peste suma de 1000 de lei pe care o detin. Ce parere aveti de bicicletele din Intersport Nakamura sau mai precis Nakamura Peak Comp? Nu prea am gasit detalii despre aceasta firma, sau daca nu, ce bicicleta mi-ati recomanda? Vreau ca jentile sa fie de 26" sau de 28" (dar nu prea sunt mountain bike-uri de 28" ). Tin sa precizez ca am 1, 75 m si 90 de kg. V-as fi recunoscator daca m-ati ajuta sa-mi gasesc bicicleta ideala.

2 răspunsuri:
| Swiftt a răspuns:

Eu iti recomand o bicicleta McKenzie Hill 700. Este bicicleta ideala pentru tine.
http://www.okazii.ro/......a119953575

| justmemhn explică (pentru Swiftt):

Cum spuneam, vreau un MTB adevarat cu suspensie doar pe fata.Sincer nu-mi place deloc bicicleta asta fara suparare big grin. Vreau ceva de genul : https://upload.wikimedia.org/......-bike.jpg. Bineinteles ca realizez ca aceea este foarte scumpa dar in genul aleia, multam oricum big grin