| An0nim0000 a întrebat:

Buna, am 14 si de 1 an tot vreau sa imi pun septum. Am acordul mamei mele si am fost la un salon sa intreb daca am voie, dar au zis ca ei fac de la 16 ani in sus. Am mai vazut pe internet adolescenti de 14 ani cu septum facut la salon si as vrea sa stiu daca stiti saloane prin Craiova unde sa imi pot da incat sa nu ma infectez. Am incercat la salonul sfinx si nu m-au lasat chiar daca eram pana si cu mama si a zis ca ma lasa, dar au zis ca nu fac. Este cineva care stie unde as putea sa imi fac (in Craiova preferabil)?

1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

Ma indoiesc ca mama ta te lasa sa iti pui belciug in nas...
Astepta pana la 16 ani sau si mai bine pana la 18, poate iti trece!
Daca peste pot varsta nimina este de la 16 ani nici un salon care se respecta nu va incalca aceasta regula.