| BestOfTheBest a întrebat:

Salut, in ultimul timp am inceput sa fac cate 60 flotari pe zi. in 3 reprize si 50 abdomene.in cat timp credeti ca o sa incep sa arat bine? adica. am 1 80.55 kg si nu sunt nici gras nici slab dar am mana cam mica la incheietura.adica subtire cat de cat.credeti ca ar trebui sa fac cate 100 de abdomene? ce imi recomandati sa mai fac in plus? alte tipuri de exercitii sau sa ma bazez pe astea? + ca toata ziua alerg dupa minge la scoala in pauze si la sport.

2 răspunsuri:
| FursecCuFrisca a răspuns:

Pai ai putea sa mergi zilnic la sala...asa se intretin majoritatea prieteniilor maiwinking Dar e ok si metoda ta:*

| BestOfTheBest explică (pentru FursecCuFrisca):

Pai.as putea merge si la sala. dar imi ia 30 min pe drum.asa ca mai bine fac acasa(scuze pentru expresie) decat sa fac 1 ora pe drum aiurea. happy mersi pentru raspuns imi poti lasa si mie id tau?happy