| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma cheama Claudiu si am 10 ani am o problema si vreau sa o rezolv big grinDeci am cunoscut un baiat pe nume Alex de 1 an fix si eram buni prieteni e pana acum e bine mama a plecat in Italia si m-a lasat la tara iar acum el e inca la Bucuresti vreau sa mai tinem legatura o tinem dar doar pe Mess. l-am cunoscut pe varul lui de 12 ani si se pare ca cu el ma inteleg mai bine ca cu Alex. dar se pare ca el zice ca de el nu ma mai intereseaza si chestii de genu asta iar acum s-a suparat pe mine si mi-a dat Ignor mil scoate in care el chef eu sunt suparat a zis ca ma iarta doar daca nu mai sunt prieten cu varul lui straight face e aiurea rau. ce sfaturi imi dati sa fac? Intentionez sa fiu prieten cu amandoi.Multumesc mult

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Zici că sunteţi muieri de-alea proaste.

| Ana_4405 a răspuns:

Mai scumpo...in calitate de prietena trebuie sa-ti accept si pe pretenii tai.
Alex nu iti este prieten adevarat