| OricePentruTine a întrebat:

Ma cunosc cu o fata cam de 1 an si 6-7 luni prima data m-am intalnit cu ea intr-un joc numit metin2happy din vorba in vorba i-am cerut id-ul de mess sa mai vorbim. si au trecut aproape 2 ani si in tot timpu asta am vorbit cu ea tot felul' de chestii, ea are 14 ani, eu am 16 mi-a dat poze cu ea, e o fata super frumoasa, i-am dat si eu poze cu mine, i-am spus de vreo 3 ori ca o iubesc, m-am atasat de ea foarte mult ii spun ca imi place de ea ca e super frumoasa si chestii, si ea imi spune ca-s dragut si altele, ea e din Braila, eu sunt din Giurgiu, e cam departe de mine, ce credeti? am sanse la ea? adica sa fie cu minehappy (in realitate)

Sa nu credeti ca am vreo 10-12 ani si mi-am facut prietena pe metin si chestii. chiar am 16 ani si vorbesc serios cand spun ca chiar as vrea sa fiu cu ea, ea e singura la parinti si imi place foarte mult de ea, e o fata super, deci frumoasa, desteapta, stie de gluma. as putea spune ca mi-am gasit perecheahappy ca sa zic asa.

Deci ce credeti? se poate sa fiu cu ea chiar daca ea e departe de mine? adica sa ma duc pe la ea sa ne cunoastem, chiar daca nu stiu cum o sa fac asta.

Dau funda happy:*

Răspuns Câştigător
| TreiSurori a răspuns:

Probabil esti un alt frustrat care l-a parasit iubita pentru altu mai bun ca tine, si et oftici.
Eu zic sa stai in banca ta daca nu stii sa dai sfatul.
In ziua de azi gasesti foarte putini indragostiti cu adevarat.
Lasa l in pace sa iubeasca, fie la distanta fie fizic. Distanta e doar un test!

10 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Perechea nu ti`o gasesti nici la 18 ani.
Mai ai mult de munca pana sa aflii ce e iubirea. Vezi ai grija cu acel cuvant 'te iubesc' pentru ca nu e chiar asa simplu pe cat pare.

Ai sanse la ea, de ce nu? O placi, ea te place. Sunt cam 275 de km dela tine la ea. Momentan tot ce pot spune e sa fiti iubiti online apoi cu timpul o sa va intalniti..mergi tu la ea apoi ea la tine si tot asa pana cand vedeti voice se va intampla happy.

Trebuie sa strangi bani si sa ai putere de convingere sa iti convingi parintii sa te lase sa mergi la ea, sau mergeti in vacanta cu totii si tu te intalnesti cu ea.

Bafta pustiu:*

| OricePentruTine explică (pentru TreiSurori):

Pentru ce sa strang bani?

| TreiSurori a răspuns (pentru OricePentruTine):

Ca sa mergi la ea singurel happy, funda?

| vladutzztz a răspuns:

Pai poti sa fi cu ea, dar peste un timp poate o sa se sature de tine, o sa zica ca deja o plictisesti si uite asa te poate parasi sau invers... mai este si inca o problema ca sunteti la distanta mare si nu poti sa stii tu cu cine umbla ea... faci ce vrei doar ti-am zis big grin funda?

| OricePentruTine explică (pentru vladutzztz):

O fata caruia ii place de un baiat si il iubeste nu o sa fie plictisita de acel baiat niciodata.Si dc crezi ca vreau sa fiu cu ea? ca sa am de cine sa ma despart? cum sa ma plictisesc de o fata de care imi place foarte tare si o iubesc? Tu vrei sa spui ca stau cu ea doar ca sa am iubita?
Nu primesti funda.

| OricePentruTine explică (pentru TreiSurori):

Am gresit! Braila e aproape! ea e din Iasi! 450 km + Cand am auzit m-am dus afara si mi-au dat lacrimile. Dar Am spus Ba da! Se poate! pot sa ma duc la ea! chiar daca va trebuii sa merg cu trenu` sau cu avionu' tot am sa ajung la ea, intr-o zii...acea zii va fi cea mai frumoasa zii din viata mea. Braila e aproape! Iasi e foarte departe! dar dragostea mea fata de ea. e imensa, nimeni nu mai e ca ea, numai ea ma intelege, dupa ce o sa imi iau masina, o sa ii fac o vizita... peste 2-3 ani.

(((Te iubesc Sarah!)))

| vladutzztz a răspuns (pentru OricePentruTine):

Bine, treaba ta... asa este toata lumea dar daca e sa fi cu ea o sa fi cu ea toata veata... o sa vezi u mai incolo laughing

| TreiSurori a răspuns (pentru vladutzztz):

Veata? invata sa scrii si dupa vorbeste.

| vladutzztz a răspuns (pentru TreiSurori):

Da eu scriu cum vreau, da te deranjeaza cumva? sau ce?

| TreiSurori a răspuns (pentru vladutzztz):

Scrii cum esti invatat sa scrii, no school.

| TreiSurori a răspuns (pentru vladutzztz):

Probabil esti un alt frustrat care l-a parasit iubita pentru altu mai bun ca tine, si et oftici.
Eu zic sa stai in banca ta daca nu stii sa dai sfatul.
In ziua de azi gasesti foarte putini indragostiti cu adevarat.
Lasa l in pace sa iubeasca, fie la distanta fie fizic. Distanta e doar un test!