| AnnaAntonia a întrebat:

Draga prieteni de pe TPU, vroiam sa va intreb ce credeti voi despre povestea mea.Acum cateva saptamani am vazut un baiat dragut la mine in liceu si a inceput sa imi placa de el.Problema e ca nu ne cunoastem iar eu am incercat sa fac primul pas.Am intrat in vorba cu el si a parut deschis cu mine. De atunci am mai vorbit de doua ori pentru ca eu am intrat pe el, cand ne vedem ne salutam. Astazi ne-am intalnit din intaplare si m-a salutat desi era destul de departe de mine si mi-a zamit.Voi credeti ca si-a dat seama ca imi place de el? Cum sa fac sa ma apropii de el dar in acelasi timp sa nu par prea insisteta?

Răspuns Câştigător
| reptila_8205 a răspuns:

Incearca sa mai ai cate o discutie 2 cu el si afla mai multe despre el cei place gasiti amandoi lucruri in comun si dupa usor usor poti sa ii marturisesti ca il placi dar mai intai asigurate ca si el te place

| AnnaAntonia explică (pentru reptila_8205):

Multumesc ^_^ o sa incerc big grin

3 răspunsuri:
| Blackrose101 a răspuns:

Continua sa vorbesti cu el, deveniti mai apropiati si dupa ce te asiguri ca te place, marturiseste.i ce simti pentru el.

| Elyon001 a răspuns:

In primul rand nu fa greseala de a.i spune ce simti pentru el pana nu zice el ca simte cv pentru tine straight face Ti.o spun dintr.o experienta proprie laughing)) Vorbeste cu el, afla ce ii place si fa.te placuta in ochii lui. Incearca sa faci lucruri sau sa te comporti in felul placut lui dar placut si tiewinking