| Rky98 a întrebat:

Salut, ma plictisesc de moarte vreau niste idei ce pot face. Sunt intr-o tara straina si stau singura in casa. Limba nu o cunosc. Funda

Răspuns Câştigător
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Buna! Eu te-as sfatui sa inveti limba, sa citesti o carte, sa te uiti la un film pe FilmeHD.ro, sa te familiarizezi cu zona unde stai, sa te uiti la videoclipuri funny pe YT etc. Poate cu astea iti ''cade'' plictiseala!

4 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Citeste o carte buna.

| RandyMarsh a răspuns:

Citeste,incearca sa inveti limba. Poti iesi afara sa ''explorezi'' zona.

| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Eu zic sa inveti niste chestii esentiale in limba respectiva (cum ar ''Nu vorbesc limba aceasta foarte bine'') si sa iesi sa explorezi. Sau vorbeste in engleza.
O zi buna!

| CrissVlad13 a răspuns:

Inceraca sa faci rime cu numele colegilor tai de scoala.