| Takeen a întrebat:

Salut,mi s-a aflat parola la facebook si am schimbat-o, dupa aia iarasi mi s-a aflat si tot asa..am schimbat parola de la mess si email de la facebook,si acum cand dau sa imi recuperez contul,sa imi vina parola noua pe email,imi da un cod, dar nu merge codu, imi zice ca am folosit prea multe coduri de 3 zile, peste cat timp imi pot recupera contul? funda.

2 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Scimba-ti si adresa de e-mail, e mult mai sigur in cazul tau.Cineva te-a urmari si ti-a vazut contul de e-mail.Cu acel cont iti schimba parola de Facebook de cate ori era nevoie.

| ufromupps a răspuns:

Maxim o saptamana happy