| HollyRulzz a întrebat:

Salut, peste cateva zile, o sa fie ziua mea de nastere. Ce jocuri/activitati am putea sa facem ca sa nu fie plictiseala...
URGENT!

Răspuns Câştigător
| frank2002 a răspuns:

Vestimentatie:pai daca e cald te poti imbraca cu o fusta si un tricou cool [sa se asorteze]
Activitati:tu si prieteni tai puteti merge la un restaurant dragut sau ii poti invita la tine acasa si sa faceti o petrecere de neuitat.[muzica+jocuri haioase+mancare=o zi de neuitat]. Puteti juca un joc de genul "Monopoli" sau puteti juca "Invarte sticla","Adevar sau provocare","Flori, fete sau baieti, melodii sau cantareti" si nu uita de muzica...
Mancare:eu stiu ca nu poti serba o zi de nastere fara pizza big grin poti comanda cate cutii doresti si cate ai nevoie, mai poti lua ceva sa il poti servi drept desert cum ar fi tort.dar si altceva cum ar fi pateuri (fornetti), iar ca bauturi poti lua sucuri de care preferi si daca vreti de ce nu si o sampanie pentru copii [pentru copii daca sunteti minori]. sper ca ti-am fost de folos >big grin

1 răspuns:
| AdyYingYang a răspuns:

Puteti sa va uitati la filme:comedie sau actiune is cele mai bune sau sa faceti farse unor/unui prieten/i sau sa jucati jocuri cu pedepse sau muzica si jocuri