| anonim_4396 a întrebat:

Sa spunem ca tu ai fi intr-un avion,singur. Avionul respectiv sar prabusi,bun,tu te-ai putea salva de la moarte, ok.Sa zicem ca, cu voi ati mai putea salva o persoana din doua.Aceste doua persoane sunt Justin Bieber si Bill Kaulitz.Pe cine ai salva tu? Fara mistouri.

Răspuns Câştigător
| Youkillme a răspuns:

Nu cumva ai spus ca sunt singur in avion, e o intrebare capcana dabig grin

17 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Pai as fi inceput o licitatie...care imi oferea mai mult cash sa il salvez, acela era. :d

| RenataG a răspuns:

Sincer nu am nimic cu nici o persoana din aceste doua oricum ce gen de muzica canta Justin Bieber si Bill Kaultz nu mi place mie.dar pana la urma amandoi sunt oameni.I-as salva pe amandoi happy.

| unbaiatanonim a răspuns:

Parca ziceai ca sunt singur in avion.

| CeaCuMasca a răspuns:

I'd rather save my own ass.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost o intrebare capcana.Poi, mai, daca esti singur in avion de unde mai aparura Bieber si Kaulitz? Mda...dau funda la cel care si-a dat seama. Poate data viitoare.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackFuneral a răspuns:

Sunt singur într-un avion, dar mai sunt şi 2 jegoşi cu mine, plăcut zbor.Nu aş salva pe niciunul, să se salveze singuri.

| ovidiu8msn a răspuns:

Daca era vreun fotomodel mai ca mai. Insa asa, prefer sa fiu singur. laughing

| BiancaBaby a răspuns:

Parca eram singur in avion

| oxxy05 a răspuns:

Aolika ce intrebarehee hee. Pe cel mai dragut baiat pe care il vad cel mai aproape de mine, sau un copil mic:X.

| nebunikaaa a răspuns:

Justin Bieber

| nebunikaaa a răspuns:

Serios? si cine piloteaza avionul? uh, cumva? TttssS...

| habarnista a răspuns:

Atatia cantareti buni pe lume si tu inca nu ai trecut de bieber si kaulitz...

| OliviaSteer a răspuns:

Pai sunt singur si totusi salvez pe inca unul? Pai unde se prabuseste avionul? Intr-un studio de inregistrari?

| Tirexator a răspuns:

Bill Kaulitz

| Ofataoarecare111 a răspuns:

CLAR Bill Kaulitzrolling on the floor