| JadeT a întrebat:

De ce unele persoane il critica pe Justin Bieber?

eu il ador:X:X

10 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Vrei sa te injure astia pe aici
nu mai pomeniti de jblaughing

| MadnessCaffe a răspuns:

1. E gay
2. Canta muzica de CACAO
3. Altii au muncit foarte multi ani si au cu adevarat voce pe cand el ajunge in 2 zile cu vocea lui facuta pe calculator in topuri.

P.S : Daca il adori te asigur nu ai IQ mai mare de 80 imi pare rau sad
P.S.S : Ia-te cu LadyJ de brate si taiati-va venele.
P.S.S.S : Nu unele persoane il critica, ci toata lumea laughing

| MadnessCaffe a răspuns:

@AdDictEd Tipic romanilor inculti. Daca cuiva nu ii place de cineva cum canta e "invidios".Hai du-te si impusca-te.

| JadeT explică:

Rapper.chiar esti fraier.gay esti tuangry

acum cand vad mentalitatea unora dintre voi.ma doare in cot ca voi il criticati pe justin bieber...mie una imi place.si are dreptare ca sunt "invidiosi". nici mie nu imi plac anumiti cantareti.dar spun doar ca nu imi plac.nu ca sunt fraieri, gay sau alte chestiiwinking
intr'adevar unii din voi criticatsi pentru ca nu puteti fi ca elwinking

| JadeT explică:

Haha ce amuzanta ai fostrolling on the floor

| JadeT explică:

@iulia
trebuia sa rad?
nop.nu esti amuzantawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fiu invidioasă pe un afon iubit de toate parașutele? Nop.
Da, te rog să mă înjuri iar ca să te mai pot raporta o dată și să rămâi cu contul sters. Mda.

| rapper_8029 a răspuns:

**** de ciine...un gay ...va place pentru ca seamana cu voi!

| AdDictEd_8374 a răspuns:

Pinky, imagineaza-ti cum ar fi ca la toate persoanele sa le placa Justin.Trebuie sa fi altfel intr-o mare de uniforme.Si il critica pentru ca sunt invidiosi(parerea mea)happy
Tu continua sa asculti ce iti place.:happyhappyhappyhappy

P.S.:Si mie imi plac unele melodii ale lui Justin