| Takeen a întrebat:

Salut,sa va spun cum sta treaba.mie imi place de o fata,ea a venit din Spania si sta putin timp,prima data cand am vazut-o statea pe banca,si a intors capu dupa mine cand m-a vazut,pe terenu de fotbal mi-a acordat putina atentie,dar eu vreau sa se indragosteasca de mine,ceialti prieteni ai mei normal s`au dat la ea,dar ea nu prea ii baga in seama,si intr-o noapte in parc s`au dat la ea si ea s`a pus pe banca langa mine si m`a luat de mana,insa nu stiu ce sa cred, ieri am vazut-o ca povestea cu un baiat si s-a intins cu capu la el pe picioare, ce ar trebui sa fac sa se indragosteasca de mine? sad am citit multe aici ca ar trebui sa fiu eu insumi insa sper sa aveti mai multe idei mersi funda!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E curva ca toate celelalte, se da pe langa toti ca sa se omoare intre ei si ea sa il ia pe cel mai bun..asa sunt animalele astea.

| presus a răspuns:

Synnad2K are dreptate, cauta alta ma. Degeaba incerci sa ai o curv* langa tine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru presus):

Faza este ca o combina cumva dar la prima sansa il inseala si il vedem la stiri laughing.

| presus a răspuns (pentru anonim_4396):

PRO.TV rolling on the floor)))))))))))))))))

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Eu zic sa deveniti prieteniwinking. Doar dupa aceea o sa vezi daca te place,in legatura cu baiatul poate sa fie oricine,poate un BFF nu stiu,asa o facut si un baiat de care imi placea si mai tarziu am aflat ca aceea era verisoarasa, nu trage concluzii pripite, mai bine afla cine este acel baiat, dar nu da prea multa atentie, mai mult concetreaza-te pe prietenia ta cu ea.

| aly19223 a răspuns:

Ca sa se indragosteasca de tine ar trebui mai intai sa fiti prieteni. Stii... fetele din ziua de astazi nu se mai indragostesc totul este din interes...

| aly19223 a răspuns:

Eu nu prea vreau sa fiu rea... dar na... baietii au dreptate

| sseelleennaa a răspuns:

Eu cred ca incearca sa te faca gelos. Fa si tu la fel. Jucati cu aceeasi monedawinking

| veronika999 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea si sa deveniti prieteni...Aratai ca iti pasa de ea si incearca sa te apropii de ea happy daca nu vei vorbi deloc cu ea, clar nu vei avea nici o sansa si este exclus sa fiti impreuna.Stii cum se spune, din prietenie se nasc adevaratele relatii.Aratai ca esti de incredere si poate se va indragosti de tine..Iti urez succes :*