| sMecki1000 a întrebat:

am o intrebare : am avut un catel golden retriver si-maicamea lo dat afara ca facea treaba in casa si mirosea de la el ce sa fac sa il primeasca inapoi? i-am spus ca trebuia sa sterg cu ceva care mirosea frumos dar tot nu Dau

Răspuns Câştigător
| Anymatryx a răspuns:

Baga un pic de vrajealalaughing promite-i ca iesi cu el in fiecare zi afara sa-si faca nevoile, si faci tu curateni, si ceva mai important zii ca suferi dupa elbig grin

1 răspuns:
| ancateosora555555555555555555555555555555555555555 a răspuns:

Mai fa asa : spune-i ca il scoti sa-si faca nevoile in fiecare zi. Asta a mers si la mine. Si daca cumva nu merge punete in genunchi si baga cateva lacrimi si dupa spune-i ca o iubesti. Asta sigur va marge.