| Danigaming46 a întrebat:

Am o întrebare, părinții mei merg în seara aceasta la o nunta și eu rămân singur acasă. As vrea sa știu aproximativ la ce ora se termina o nunta? În jur de 3-4 sau mai mult

Răspuns Câştigător
| Username272 a răspuns:

Salut, părinții tăi pot sa stea cat vor, dar de obicei tine aproximativ 5 ore, depinde cat vor ei sa stea, ai grija, mai sunai din cand in cand, funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Ce varsta ai? De obicei o nuntă nu poate dura mai mult de ora 12 noaptea, deoarece maine parintii merg la serviciu, mai sunt si exceptii si oameni care confundă nunta cu revelionul si petrec pîna a doua zi. Si de ce te au lasat părintii singur? Numai ai frați? Sau trebuia sa maergi la bunici sa stai cu ei pîna vin părintii de la nuntă.Ce varsta ai tu? Esti fată sau băiat?

| Danigaming46 explică (pentru anonim_4396):

Întrebarea ta conține mai multe sub-întrebări decat raspunsuri