| donarcostica a întrebat:

Am o problema cu cei de la gaze. Acum vreo 8 ani, n-am mai platit gazele. Luna trecuta am fost acolo. AM de plata undeva la 10000 de lei. Am spus ca voi plati odata 4000 lei si cate 1000 pe luna. Au fost de acord si au spus ca imi vor trimite prin posta o scrisoare cu care sa ma duc acolo sa se faca reconectarea. Am fost acum cateva zile si le-am spus ca tot nu au venit. MI-au spus ca este pe drum si ca trebuie inca sa astept... Credeti ca voi mai sta mult asa? In cat timp se va face reconectarea? Nu sunt taiat de tot. nu trebuie sa se sparga strada. Vreau sa stiu daca va dura foarte mult fiindca vine iarna si... e foarte greu daca n-am gaze iarna asta. astept raspuns, multumesc mult! Ofer funda. big grin

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Daca 8 ani nu ai platit si te-au taiat, cum ai rezistat si acum cateva zile nu mai poti? Zi-i multumesc ca sunt draguti cu tine si te lasa sa platesti in rate! Numai bine!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti cat de repede o sa vina. Da-le telefon zilnic, poate asa o sa se miste mai repede.

| missfatadelatara a răspuns:

Dacă e trimisa prin posta, pe puțin o săptămână.