| Deyaa2 a întrebat:

Imi puteti scrie o dieta?happy sau sa`mi ziceti cum as putea slabi.de o luna nu mai mananc paine sau dulciuri.doar fulgi, fructe, legume, carne fiarta (plus ca fac sport zilnic) si nu am vazut rezultate foarte mari.happy

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Iti faci probleme de genul, acum cand este sezonul verdeturilor?
Mananca multa salata, ridichi, spanac, urzici, supa si salata de varza, cafea si ceai neindulcite...
Oricum nu vei slabi brusc...asteapta,rezultatele se vad in timp!