| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! am si eu o problema cu o imprimanta Lexmark S300-S400 series,deci am reinstalat windowsul iar dupa ce mi-am reinstalat imprimanta tragea doar color,nu si alb negru,imi arata ca,cartusele sunt pe jumatate pline. Daca ii dau sa-mi traga o poza mi-o trage aiurea.iar daca dau sa traga ceva alb negru, foaia iese alba ..deci nu e scris nimicsad. Funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alb negru nu poate printa ca nu exista asa ceva. Numai negru exista. Ia cartusul de negru si mergi cu el sa ti-l curete. S-ar putea sa fie infundat sau stricat chipul.

1 răspuns:
| SebastianVicentiu a răspuns:

Da,scuze negru, n-am fost atent.ok, o sa incerc mersi