| xRockStarx a întrebat:

Anul acesta chiar nu stiu ce sa fac de revelion. La mine vine in vizita verisoara mea care este cu un an mai mare. Habar nu avem ce sa facem. Cateva idei? puppy dog eyes Dau fundita + vot! happy
P. S. : Am 11 ani iar ea 12.

Răspuns Câştigător
| FataCuMinte97 a răspuns:

Buna! Ati putea sa va faceti unghiile de preferabil rosii, ati putea juca un joc sau sa vedeti un film. Filmul New year's Eve este genial ...La-ti putea vedea. Ati mai putea tine cont si de urmatoarele superstitii care se leaga de noul an :) http://www.mayra.ro/......revelion/.
Puteti sa mergeti cu parintii vostri in oras la un concert organizat de Anul Nou. Puteti sa va uitati pe reviste si sa va faceti teste :) Exista o multime de lucruri care sa va alunge plictiseala. Fundita?:)

4 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Va machiati, faceti poze, jocuri gen carti, monoploy, vedeti un film.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| GreenB0y a răspuns:

Poi depinde sunt o gramada de lucruri,acum eu sunt baiat dar, dar stiu ce face prietena mea cabnd se pictiseste laughing puteti sa va uitati la un film pe net, preferabil ceva de groaza ca sa vedeti cine tipa prima, puteti sa va uitat pe pro tv/antena 1 daca vreti sa radeti, putei sa mergeti afara (daca va lasa parinti) cu niste prietene/prieteni sau poate cu altcinevahee hee. Pueti sa mai stati pe TPU si sa raspundeti a intrebariwinking. Bafta :*

| xRockStarx explică (pentru GreenB0y):

Daca as fi putut da doua fundite, ti-as fi dat si tie una.winking Ideile tale sunt foarte bune. Multumesc. happy

| XxXCoraliaXxX a răspuns:

1.Puteti face schimb de secrete!
2.Mergeti cu sorcova!
3. Spuneti povesti ireale amuzante, de groaza!
4.Si eu am 10 ani si sunt din Bucuresti...Tu?
Funda?
plz plz plz