| anonim_4396 a întrebat:

Anul trecut am fost la olimpiada la română,m-am calificat pe Județ,în fine,nu contează. Anul acesta,profesoara mea vrea să mă ia din nou la olimpiadă,dar eu nu mai vreau,este cam mult de muncă,am foarte multe teme și m-au luat alți doi profesori la biologie și franceză. Momentan,ia crede în continuare că eu o să mă duc,la fiecare compunere îmi spune să rețin nuștiuce,etc. Anul trecut am vrut eu să mă retrag,mi-a spus să mă mai gândesc și tot ca mine a rămas. Credeți că o să se supere dacă nu mă duc la olimpiadă anul acesta? Am note foarte bune, în testul inițial am obținut 10 în cap, cea mai mare notă din clasă. Ofer fundă + vot!

3 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Hei! Ce ai facut azi la bio la ol?

| DuffyX a răspuns:

Dupa parerea mea nu cred ca o sa se supere... Orice profesor vrea un elev care sa mearga la concursuri cu placere nu cu de'a sila..Asta e parerea mea.

| anonim_4396 explică (pentru DuffyX):

Nu e vorba de asta. Anul trecut aveam altă plăcere, mi se părea mai atractiv, acum... Oricum, vreau să încerc ceva nou happy