| Pathy a întrebat:

As dori ca atunci cand merg la prietenul meu acasa sa facem si altceva in afara de a povestii tot felul de tampenii. De exemplu sa ne uitam la un album foto de cand era el mai mic, sa ne jucam sah ( stiu ca pare stupid, dar ador cum se bosumfla cand >pierdehappy ), jocuri playstation in 2 (sunt destul de buna, dar aici eu am sa ma bosumflu ca priedhee hee ), sa ne uitam la un film si nu stiu, dati-mi voi alte idei.
Vreau sa mentionez ca nu vreau raspunsuri gen: sex, petting, etc.

Răspuns Câştigător
| oanaX a răspuns:

Bataie cu perne, karaoke (e amuzant sa cantati pe rand sau imp melodii de cand erati voi mai mici), picnic pe balconlaughing, cititi bancuri de pe internet, uitati-va pe internet la videoclipuri sau poze amuzante, uitati-va la tv si comentati, ascultati muzica, jucati carti, table, etc,