| rbk a întrebat:

Imi puteti spune niste activitati pe care le pot face impreuna cu prietenul meu? (de ex. sa ne uitam la film -desi am facut asta de multe ori).
Vreau sa facem ceva nou.
Cele mai bune idei primesc funda!
Si vot!
Va multumesc mult!

3 răspunsuri:
| karinamark a răspuns:

Cunosc situatia laughing Si eu am avut aceiasi problema cu prietenul meu.Pai daca sunteti impreuna de ceva timp puteti sa mergeti unul la altul acasa si sa gatiti de exemplu o pizza e mereu binevenita! Plus ca acum e iarna puteti merge la patiunuar si dupa mergeti la un vin fiertsmug, sau pur si simplu va plimbati prin parc impreuna o sa vezi ca ideile vin de la sinewinking. Succes!

| Senoritha a răspuns:

Puteti sa mergeti la patinoar, sa va plimbati prin parc, sa plecati undeva doar voi doi, sa luati o cina romantica!

| Kosm1n a răspuns:

Sexhappy