| sMecki1000 a întrebat:

Aseara mama mea a visat ca fratele meu a murit. Nu l-a vazut mort, deci ea era undeva intr-o cladire pe un culuoar lung si deodata o venit tata alergand repede la ea si i-a spus ca a murit. ce poate insemna acest lucru? Va rog fara chestii de genul "vei muri de boala". vreau raspunsuri serioase!

5 răspunsuri:
| mimi a răspuns:

Poate insemna multe insa nu trebuie sa te axezi pe vise ci pe realitate cacvi gindurile se materializeaza adica se indeplinesc

| StarKiss a răspuns:

Nu înseamnă nimic, stay chill.

| MMAV a răspuns:

Fă și tu diferența între realitate și vis, nu se poate întâmpla așa ceva! Sună-l și întreabă-l o să vezi că nu a pățit nimic! Nu mai crede toate prostiile, visele sunt o combinație între ce vrei, ce crezi și ce ai mâncat aseară...

| adrian99th a răspuns:

Inseamna ploaie, vant, furtuna.Cand visezi ca moare cineva are legatura cu vremea urata tongue

| Roby_Miklos_1999 a răspuns:

Nimic, sa nu crezi in superstitii...is doar prosti laughing