| Myfriend a întrebat:

Cand vreau sa trimit o cerere de prietenie pe Facebook imi zice ca sunt blocat pentru 14 zile. Dupa 14 zile am primit iarasi sad Ce are? Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| puffii548 a răspuns:

Buna eu zic ca pur si simplu ar trebui sa iti verifici contul si daca nu e asa anuleaza toate cererile de prietenie trimise si lasa-l un pic sa respire contul. Dupa 24 ore isi va reveni el sigur. Fundalove struck?

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Trebuie sa mai astepti.
Si eu am avut aceeasi problema.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Trebuie sa-ti anulezi cererile de prietenie deja trimise si sa astepti. Daca 7 persoane nu te accepta sau iti dau ignore facebook te suspenda 3 zile, apoi daca in continuare este la fel iti da 7 zile si tot asa. Ca sa scapi de asta trebuie mai intai sa anulezi toate cererile de prietenie, si cele trimise automat.

| codrincodrin a răspuns:

Am patit la fel. cand vroiam sa trimit cereri nu ma lasa. mi-a scris ceva ca daca vreau sa accept sa imi retraga cererile de prietenie si am dat accept. apoi m-a lasa iarasi sa trimit cereri dupa vreo 3 zile. daca nu merge astepti. cu rabdarea treci si marea.

| JeffHardyTNA96 a răspuns:

Ti-a dat cineva "report this person" de aceea happy-

| adelina123 a răspuns:

Cineva te blocheaza sau nu ai voie mai multe cereri de pritenie la o vreme.asa mi se intampla si mie.