| ziggy2002 a întrebat:

Salut, TPU ce programe stiti ca sa filmezi gameplay-uri la jocuri cel mai rapid si bun raspuns primeste FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| qindet a răspuns:

Incearca programul fraps;) il downloadezi de aici
http://www.fraps.com/download.php
il instalezi, il pornesti si intri in joc si testezi f9 sau f8 ca sa filmezi.

| ziggy2002 explică (pentru qindet):

Nu inteleg cum functioneza daca poti sa-mi lasi un link cu un video care imi arata cum se foloseste iti dau VOThappy Te rog ajuta-ma!

| NotoriousG a răspuns (pentru ziggy2002):

Il lasi aprins (fraps-ul) si intrii in joc si dai F9 sau F8 si gata

| NotoriousG a răspuns (pentru ziggy2002):

Il lasi aprins (fraps-ul) si intrii in joc si dai F9 sau F8 si gata
PS: trebuie sa ti apara in dreapta numere rosii. daca iti apar dupa ce apesi F9 inseamna ca merge

| ziggy2002 explică (pentru NotoriousG):

Dar dupa ce am terminat video-ul cum il salvez? numai asa iti dau VOThappy. Te rog ajuta-ma!

| ziggy2002 explică (pentru NotoriousG):

Explica-mi ccum opresc filmarea te roghappy.

| qindet a răspuns (pentru ziggy2002):

La fel o opresti pe f8 sau f9 filmarea se salveaza in folderul unde ai instalat programul

| ziggy2002 explică (pentru qindet):

Multumes merge bine!