| Daviiiiiid a întrebat:

Dati-mi va rog frumos o dieta care sa-mi spune direct ce sa imi pregatesc de mancare, nu alimentele care ar trebui sa le evit sau a le mananc. Adica sa contina masa de dimineata, pranz si cina dar si cele 2 gustari. [optional] Daca s-ar putea sa imi dati o dieta care a-ti incercat-o si a dat roade, si inca ceva, o dieta care nu necesita sport [ sala ] Multumesc!

3 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Iti spun eu:
dimineaata faci gimnastica
seara alergi putin
si mananci ce vrei

| Tyby148 a răspuns:

Salut in fiecare dimineata 4 felii de paine prajita cu rama dar ungele putin ca rama sa nu mai fie vizibile ci topita la ora 12-1 incearca sa mananci putina carne slaba si ceva legume o salata de rosii castraveti si poti pune ulei putin si otel de asemenea si seara ceva usor eu de obicei seara mananc putin piept de pui sa am energie dimineata urmatoare sau putina Supa(Ciorba. nu de burta, nu de fasole, nu pastai. De OS.winking ) si du-te intr-o zona libera cu o minge suteaza cu toate forta. apoi aduo inapoi alergand ca si cand ai dribla. te antreneaza si la musculatura si la fotbal si la scaderea in kg si daca esti scund fa tractiuni cate poti daca azi faci 4 maine faci 5winking Mult succes