| wPapy a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa bag pe cineva in lista pe Yahoo Messenger imi scrie : The operation may have succeeded. Please check your Messenger list later. Ypur request to add a contact has taken longer than expected to complete.

10 răspunsuri:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Nu este valabil id-ul pe care vrei sa-l introduci.Roga-l pe cel care detine id-ul respectiv sa ti-l mai dea o data sau sa te adauge el in lista de prieteni.Succes!happy

| CristiB93 a răspuns (pentru DenisaLuciaBarbu):

Dragutza happy, nu asta e problema, in cazul in care scrie asa cum a zis el mai sus, id este valabil, dar nu a fost acceptat de mesenger, tot ce are de facut este sa incerce din nou mai tarziu si va reusii, asa am patit si eu si de asta stiu. bye bye kiss

| DenisaLuciaBarbu a răspuns (pentru CristiB93):

Ok

| CristiB93 a răspuns (pentru DenisaLuciaBarbu):

Te-ai suparat ca te-am corectat?

| DenisaLuciaBarbu a răspuns (pentru CristiB93):

Nu.Stai calmoh go on

| CristiB93 a răspuns (pentru DenisaLuciaBarbu):

Ok daca zici tuwinking atunci pa paaa kiss

| CristiB93 a răspuns:

Si eu mai patesc asa, dar tot ce trebuie sa faci este sa astepti 2, 3 minute si sa incerci din nou si daca nu merge iarasi mai astepti si pe urma incerci din nou, sunt sigur ca a treia sau a patra oara va merge, eu asa reusesc.

| wPapy explică (pentru CristiB93):

Am incercat asa de doua zile.Nu stiu ce are.

| CristiB93 a răspuns (pentru wPapy):

Pai mai incearca, iar daca nu merge, nu stiu atunci, ti-am spus si la mine mine mai face asa, dar dupa ce incerca de 3 sau 4 ori una dupa alta, reusesc.

| rafael333 a răspuns:

Ai bagat ID gresit