| aryana1991 a întrebat:

am si eu probleme cu vizualizarea clipurilor pe youtube, nu imi mergea clipul. m-am gandit ca poate este de la flash player si l-am dezinstalat.problema e ca am incercat sa il instalez din nou si nu imi da voie.am google chrome si cand vreau sa il descarc, flash player-ul, imi zice ca browser-ul meu include deja flash player si k imi face el abdatarile daca e nevoie.intrebarea mea e ce pot face? si sa nu aud schimba browser-ul.deci? cine se baga sa-mi dea o mana de ajutor? si funda e rasplata daca reusesc

10 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Trebuie sa-l stergi asa :
start -> control panel -> add or remove programs -> il cauti in lista si dai click pe el -> apesi butonul remove
si esti sigura ca s-au sters toate fisierele.
apoi il reinstalezi.
ia-l de aici : 1tvonline
bafta!

| ROB3RT89 a răspuns:

Uita-te in control panel si vezi daca ai ambele pluginuri(Adobe flash player active x si Adobe flash player)Daca nu uite aici=>http://get.adobe.com/flashplayer/si apropo daca e de la flashplayer trebuie sa iti dea o eroare cand dai play la un videoclip:)

| aryana1991 explică (pentru ROB3RT89):

Imi eroare la linkul tau:JRun srvlet error

| ROB3RT89 a răspuns (pentru aryana1991):

Nu e de la Adobe, e din scripturi! Se poate remedia dupa un restart! Poti sa reinstaezi bawser-ul, dar i stergi si registru altfel nu ai facut nimic... Daca ai windows 7 sau vista dai clik drepta pe el si run as administrator iar pe windows xp clik dreapta pe iconita de la brawser/properties/compatibility si dai run pe windows 2000 sau service pack 3(va functiona si daca ai windows xp)si apoi ar trebui sa porneasca cu setarile defaulthappySucces

| aryana1991 explică (pentru ROB3RT89):

Problema e ca nu a pornit nici o setare

| ROB3RT89 a răspuns (pentru aryana1991):

Cel mai bine dai uninstal si stergei registru, asta sa nu iti mai bati capu! Daca dadeai clik drepta pe brawser/properties/run windows 2000 aply si ok era aproape imposibil sa nu iti mearga! Pe viitor te sfatuiesc sa ai un program de otimizare si la ficare modificare faci un restore, asta sa nu mai ai probleme!

| abcdefgh2010 a răspuns:

Googe chrome zici ...hmmm.Nu l-am folosit dar fa asa, download flash dai instal [daca tin minte bine] o sa-ti zica sa inchizi browser-ul pentru a putea continua cu instalarea, dai Close la browser apoi finis la instal. Daca nu merge asa sa-mi spui si voi luat si eu chome sa vad exact cum sta treaba si revin cu replay.
O zii buna!

| aryana1991 explică (pentru abcdefgh2010):

In momentul in care ii dau instal imi da.C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads is not a valid win32 application

| ROB3RT89 a răspuns (pentru aryana1991):

Downloads is not a valid win32 application (E pentru windows pe 64 de biti si tu ai pe 32 biti(x86)de aia iti not valid win 32!

| abcdefgh2010 a răspuns:

C:\Documents zici...cred ca are dreptate ROB3RT89 fa cum ti-a explicat el
Succes