| anonim_4396 a întrebat:

Deci Doamna Diriginta ne-a facut Card la BancPost pentru decontarea banilor de abonament. Intrebarea mea este : Are vreo legatura BancPost cu PayPal.com...adica pot sa fac transferuri online cu PayPal si banii sai scot de pe cardul care il am la BancPost? [ DAU FUNDA ]

1 răspuns:
| DirTek a răspuns:

Nu au nicio legatura...niciun card nu are legatura cu PayPal pana nu faci TU aceea legatura.

Dar ca sa-ti raspund la intrebare... Depinde de ce card ai. Unele nu sunt suportate de PayPal. In cazul lor, cel mai recomandat e Visa Electron. Cel mai bine ar fi sa intrebi la un sediu BancPost, ei iti pot oferi mai multe informatii (incearca sa discuti cu cineva cat mai tanar, ai sanse ca ei sa foloseasca cardurile de la BP pentru PP).