| DixonDiconderoga9999 a întrebat:

Eu o sa merg intr-o tabara vara asta. Toata lumea se rade de mine ca o am mica. Ce as putea sa fac? am mai pus o intrebare pe 2010 si am asteptat am facut 17 ani si tot asa o am ce sa fac?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E tabara de nudisti?

| mihai69 a răspuns:

Ce ai mică? tabăra?!? Asta e... caută și mergi la una mai mare!

| m1dn1gh7 a răspuns:

Daca nu iti place colectivul, paraseste-l. Care e problema? De ce ai merge intr-un loc in care esti bataie de joc? Daca mergi acolo si tot ceea ce ii intereseaza e marimea instrumentului tau, atunci in mod clar nu merita sa te consumi pentru astfel de oameni.

| Random123456 a răspuns:

O ai mica ce?
ce treaba are tabara cu asta? de unde stie lumea cum arata? sau tu iesi cu ea la vedere? stai ca nu inteleg conexiunea aici thinking vorbim de aceeasi chestie?

| Lăurik2 a răspuns:

Razi si tu de ei

| Richard01 a răspuns:

Salut,cred ca te referi la marimea penisului in stare flasca(care poate fi chiar si de numai 5 cm), depinde de fiercare barbat.Marimea acestui organ contează atunci cand este in erectie(13-18 cm in mod normal). Stai linistit s-a constat in urma mai multor studii ca si un barbat care are marimea penisului de 9/10 cm poate satisface fără probleme o fată.Nu conteaza foarte mult cat de dotat esti, si cum stii sa o folosesti