| NoSenseToLive a întrebat:

Salut TPU
Haide-ti sa va spun povestea mea
Am 14 ani, aproape 15 si pana acum nu am facut cine stie ce chestii, doar am invatat cat am putut de bine la scoala si m-am abtinut de la fumat/drogat/ si consumul bauturilor alcoolice, si cand eram mai mic ma ocupam cu desenul. Insa cand l-am vazut pe RoBo in primul sezon la romanii au talent, parca s-a schimbat ceva la mine, am inceput sa ma uit foarte des la persoane care danseaza stilul robot sau pe dubstep si am inceput sa dansez si eu prin casa, chiar daca nu stiu sa dansez deoarece nu am luat lectii ( nu am descoperit pasiunea aceasta decat dupa ce l-am vazu pe RoBo ) pe mine asta ma face fericit si imi place enorm sa dansez, petrec si 3 ore pe zi dansand din placere si nu ca trebuie sa invat sa dansez. Mi-as fii dorit sa fii descoperit pasiunea asta mai devreme, voi ce credeti? Ar trebuii sa incerc mai mult, adica sa incerc sa invat un dans sa vedem ce iese? Sau ar fi o pierdere de timp daca pana acum nu am realizat nimic?

4 răspunsuri:
| DianaaGabrielaa a răspuns:

Uita-te pe youtube la niste dansuri si, prinde pasii, k e mocca, decat sa mergi la cursuri, eu dansez binisor dar iau lectii de pe net...in fine...roaga-ti prietenii, colegii, familia si poate te ajuta pentru ca dansul este o placere nu o tema sau obligatie P.S. sa nu te iei cu dansul si sa te lasi de teme!

| dianaaaaax a răspuns:

Eu zic să încerci.Chiar dacă nu îţi iese, ce pierzi? Încercarea moarte n-are.big grin

| ady22 a răspuns:

Nu este nimic prea tarziu roaga-i pe parinti sa te duca la un curs de dans...

| johnnymax a răspuns:

Poti sa faci dans in timpul liber si daca vei continua sa-ti faci temele si sa inveti este totul OK