| poateEU a întrebat:

joc the west, un joc fff bun. am insa o problema, de cand m-AM intors din bulgaria, cand dau sa intru pe joc imi arata o pagina pe care scrie in bulgareste, si nu o mai vazusem pana atunci, ceva cu VIVACOM, stie cineva cum as putea intra, ca netul merge bine, imi intra peste tot, dar cand dau pe joc imi apare aia
funda la cine stie ce sa fac

1 răspuns:
| XxRoByXx0O a răspuns:

Cumpara alt PC laughing. Apropo vezi ca faci reclama la un site... Posibil sa fi intrat cv virusi. Incearca sa faci o scanare a calculatorului cu anti-virusul. Stiu ca poti BFT