| DiaMrrr a întrebat:

LA messenger cand intru imi apar cei din lista da cand intru pe o pagina sa vorbesc cu cine nu apare ce scriu nu merge buzz si ce scrie celalat cu care vorbesc nu apare. Pe pagina arata doar alb... CE sa fac crying?

Răspuns Câştigător
| kRyStY_1411 a răspuns:

Ti sa virusat calcu si nu mai merge asa am patit si eu cu el nu mi se vedea massu dar trebuie sa instalezi windowsu si o sa iti mearga la loc sau dezinstaleaza massu si iti bagi altu
iti recomand mass 10 sau 9! BAFTA
FUNDAAAAAAAAAAAA

9 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Ia de pe net programelul yahoo text repair;) de aici: http://www.tutorialepc.ro/......lutie.html

Răspuns utilizator avertizat
| blu3flower a răspuns:

Instalezi iar windowsul happy...asa mi se intampla si mie.sau daca nu, dezinstaleaza mess'ul si instaleaza-l iar.

Funda :*?

| GoguStrigoi a răspuns:

Inseamna ca ai un virus.Dezinstaleaza si instaleaza messengerul din nou si daca iti apare din nou, foloseste "Meebo''(e la fel ca messengerul numai ca e pe internet).

| ajutorul3000 a răspuns:

Problema ta am avut-o si eu urmeaza instructiunile de pe acest site:http://www.forwindows.net/......-soluția/ deci as dori funda...

| ajutorul3000 a răspuns:

Ba raspunsul meu e bun dar e mai jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza-ti alt messenger...sau trebuie sa iti formatezi pc-ul...ca asa a patit si o prietena de-a mea si s-a rezolvathappy

| 2ochicaprui a răspuns:

Poti reinstala mess'ul si vezi apoi daca iti merge, iar daca nu, instaleaza-ti o noua versiune sau alta mai veche, dar eu cred ca isi va reveni, mai fac figuri din cand in cand astiatongue Multa bafta>big grin