| RollShot a întrebat:

maine plec in concediu cu parintii mei cu masina! ce pot sa fac in afara de a asculta muzica, de a citi si de a face poze sau... integrame! dati si voi ceva mai frumos! dau funda+vot timp de 1 luna la ala care ii cel mai bun raspuns! urgenta! plec maine dimineata de le ora 6
deci sa imi scrieti azi daca nu degeaba va strofocati ca nu mai are rost!

Răspuns Câştigător
| SunnY_3867 a răspuns:

Poti sa joc cartsi(daca ai cu cine bineintseles), sa pictezi(preferabil in creion-e mai usor) sau sa colorezi.De ce nu? Daca estimai talentata si ai fantezie bunicica poti scrie si niste poezii sau niste texte frumoase. Poti lua o carte sau un fotoalbum cu fotografii sau imagini frumoase si s-o rasfoiesti. succes si calatorie placuta. pa-pa! =**